Ders Notu Arama

Dersleri Kurtaran Adam ipad mini kampanyası sona erdi

10-31 Aralık 2012 tarihinde düzenlediğimiz 'Ders notu yükle, ipad mini kazan' kampanyamız sonuçlandı.

Her öğrenci için ders notu tutmak kolay olmayabilir ya da başkalarının notlarından yararlanmak isteyebilir. Ben de başkalarının ders notlarından yararlanmak isteyen hatta biraz da merak eden biriydim. İnternette araştırma yaparken Dersleri Kurtaran Adam'a rastladım. Tam da aradığım siteydi hem başka ders notlarına ulaşabiliyorum hem de kendi notlarımı paraya dönüştürüyorum. Ayrıca sitenin süpriz hediyeleri de harika. Siteyi yeni keşfettiğim de bu hediyeleri kazanabileceğim aklımda bile yoktu. Ama insan gerçekten emeğinin karşılığını alıyor bu sitede. ipad kampanyasını gördüğümde kazanabileceğimi düşünmemiştim bile ama şimdi ipad elimde hem ders notlarım değerlendi hem ipad im oldu. Teşekkürler dersleri kurtaran adam. Sizde ders notu yükleyin, sizde kazanın:-)

Sonraki on katılımcılar ise hepsiburada.com sitesinden 50 TL. değerinde hediye çeki kazanmıştır.

Kazananların listesi aşagıda yazılıdır

Beyda Semerci Dokuz Eylül Üniversitesi

Emre Özgül Afyon Kocatepe Üniversitesi

Semih Atik İstanbul Üniversitesi

Mehmet Ulaş İnönü Üniversitesi

Begüm Aras İstanbul Üniversitesi

İbrahim Acar Kocaeli Üniversitesi

Mesut Kozan Gazi Üniversitesi

Tankut Yıldız İstanbul Teknik Üniversitesi

Sevcan Öztürk Uludağ Üniversitesi

Vehbi Mesin Bahçeşehir Üniversitesi

Yeni yılda yeni kampanyalar, özel hediye çekleri kazanma şansı yakalamak için Derslerikurtaranadam.com'a ücretsiz üye olmanız ve kendi ders notlarınızı yüklemeniz yeterli...

Bizi takip etmeye devam edin.

UYARI: Hediye çekiniz, 07/01/2013 tarihinde hepsiburada.com sitesinden mail adreslerinize e-posta ile gönderilecektir. Hediye çekinizin onayını hepsiburada.com sitesindeki 'Hesabım' bölümünden takip edebilirsiniz.

Derslerikurtaranadam.com ipad mini kampanyası başlıyor

Kendi ders notunu yükle, hediye çeki kazan. Daha çok not yükle, ipad mini kazanma şansını katla!

Kampanya süresince sitemize en çok ders notu yükleyen 1. katılımcıya ipad mini, sonraki 10 katılımcıya 50 TL. değerindeki hediye çeki kazananlardan ol.

Türkiye'nin hem öğrendiren hem kazandıran ilk ve tek üniversite öğrencilerine yönelik ders notları paylaşım projesi devam ediyor.
Yılbaşına özel hediye çeki , kazanma şansı yakalamak için Derslerikurtaranadam.com'a ücretsiz üye olmanız ve kendi ders notlarınızı yüklemeniz yeterli.

31 Aralık 2012 tarihine kadar sitemize en çok ders notunu yükleyen birinci üyemize, mini ipad hediye. Derslerikurtaranadam.com’a üye ol, kendi ders notlarını ışınla ve fırsatı yakala!

Daha çok not yükle, kazanma şansını katla.

iPad Mini