Ders Notu Arama

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu

“Öğrencilerimiz Önceliğimizdir” anlayışı ile eğitim hizmetini en iyi şekilde vermeyi ilke edinmiş olan Adıgüzel Eğitim Kurumları; eğitim sektörüne 2004-2005 öğretim yılında ilk olarak Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi ile girmiş, sonra da sırası ile Özel Ataşehir Anaokulu (2005), Özel Ataşehir Adıgüzel İlkokulu/Ortaokulu (2006) ve Özel Adıgüzel Çekmeköy Anaokulu (2013) ile eğitimin her kademesinde iyi örnekler oluşturma çabasını sürdürmüştür. Adıgüzel Eğitim Kurumları, 15 Temmuz 2014 tarihinde İstanbul Üniversitesi Araştırma ve Yardım Vakfı ile yapılan ortaklık sonucu İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları adını almıştır. Güçlü akademik kadrosu, yüksek teknik ve sosyal olanakları ile kişiye özel eğitim yürüten İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları, öğrencilerini, değişen ve gelişen dünyada, katılımcı, paylaşımcı, inançlı, özgüveni yüksek, sosyal sorumluk sahibi, ulusuna ve tüm insanlığa faydalı bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır. İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları, Eco School, TURÇEV Vakfı, TURMEPA, IPTV Derneği (İnternet Temelli Televizyon Teknolojileri Derneği) ve Yavru Tema gibi birçok sivil toplum kuruluşunun üyesi ve destekçisidir. İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları, örgün eğitimde verdiği hizmetlerin yanı sıra; anaokulu ve ilkokulu öğrencilerinin sanat ve bilişim teknolojileri konusunda eğilimlerini belirlemek, geliştirmek ve velilerini yönlendirebilmek adına 2005 yılında Herkes İçin Sanat Kulübü’nü de açmıştır. Herkes İçin Sanat Kulübü gelen talepler doğrultusunda İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları öğrencilerinin dışında da öğrencileri ve yetişkinleri kabul etmeye başlamıştır. Ayrıca Adıgüzel Eğitim, Kültür, Araştırma, Yardımlaşma ve Sağlık Vakfı tarafından kurulan Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu, 8 Eylül 2012 tarih ve 28405 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Bakanlar Kurulu’nun 25/05/2012 tarihli 20123/3263 sayılı kararı ile kamu tüzel kişiliği kazanmıştır. Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu 2013-2014 öğretim yılı itibariyle 11 programa öğrenci almıştır, 2014-2015 öğretim yılında da 17 programda öğrenci yetiştirecektir.

Bilgiler
Kuruluş yılı 2013
İnternet sitesi www.adiguzel.edu.tr
Öğrenci sayısı 0
Personel sayısı 0
Adres Yenişehir Mahallesi Barajyolu Caddesi Çağlayan Sokak No:18 Ataşehir / İstanbul Telefon: +90 216 455 77 70-74 Faks:+90 216 548 28 17 E-Posta: iletisim@adiguzel.edu.tr

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu ders notları burada. Ders notlarını WORD PDF olarak indirebilirsin.

Dersleri Kurtaran Adam’a hoş geldin ey öğrenci! Muazzam veri tabanımızla Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu ders notları emrine amade! Öğrencilere açık online paylaşım hizmetimizin avantajlarından yararlan ve Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu’nin Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu gibi birçok konu başlığının yer aldığı ders notlarını indir. Ayrıca, varsa kendi ders notlarını da temize geç ve bize ışınla (yükle). Böylelikle Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu ders notlarından para kazanabilirsin.

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Akademik Programlar

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Dersleri