Ders Notu Arama

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu

Türkiye’nin İlk Tasarım Meslek Yüksekokulu olan T.C. Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu, Faruk Saraç Moda ve Sanat Vakfı Tarafından, Bakanlar Kurulu kararı ile 2010-2011 Eğitim Öğretim Yılında Bursa’da eğitime başlamıştır. 1852 yılında, ipekli kumaş ve halı üretimi yapan tarihi Fabrika-i Hümayun binasında kurulan Meslek Yüksekokulu ilk mezunlarını 2012 yılında vermiş ve günümüze kadar Moda Tasarımı, Grafik Tasarımı, İşletme Yönetimi, Marka İletişim, Lojistik, Dış Ticaret, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programlarından 396 öğrenciyi mezun etmiştir. 2014-2015 eğitim öğretim yılında Moda Yönetimi Programı’nı açarak. Ülkemizde yine bir ilke imza atan T.C. Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu, Bursa Kampüsünde Moda Tasarımı, Moda Yönetimi, Grafik Tasarımı, Dış Ticaret ve Halkla İlişkiler programlarıyla eğitim-öğretime devam etmektedir. 2015-2016 eğitim öğretim dönemine hazırlandığımız bu günlerde T.C. Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu 19. yy başlarında deniz feneri ve süvari kışlası olarak kurulan, Kurtuluş Savaşı yıllarında Askeri Çadır ve Üniforma üretimi yapan Tarihi Dikimhane’de İstanbul Yerleşkesini açtı. İstanbul Yerleşkesi, Moda Tasarımı ve Mimari Restorasyon Programlarında ilk öğrencilerini alarak, eğitime başlayacak.

Bilgiler
Kuruluş yılı 2010
İnternet sitesi www.faruksarac.edu.tr
Öğrenci sayısı 0
Personel sayısı 0
Adres FSTMYO İSTANBUL Cankurtaran Mah. Kennedy Cad. No:2 Ahırkapı Feneri Yanı Fatih / İSTANBUL - FSTMYO BURSA Kocanaip Mh. Kaplıca Cd. No:3 Muradiye Osmangazi / BURSA Tel:0 (212) 517 9933 - 0 (224) 220 5454

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu ders notları burada. Ders notlarını WORD PDF olarak indirebilirsin.

Dersleri Kurtaran Adam’a hoş geldin ey öğrenci! Muazzam veri tabanımızla Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu ders notları emrine amade! Öğrencilere açık online paylaşım hizmetimizin avantajlarından yararlan ve Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu’nin Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu (Bursa),Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu (İstanbul) gibi birçok konu başlığının yer aldığı ders notlarını indir. Ayrıca, varsa kendi ders notlarını da temize geç ve bize ışınla (yükle). Böylelikle Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu ders notlarından para kazanabilirsin.

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu Dersleri