Ders Notu Arama

Fon Üniversitesi

Fen bilimler fakültesi olarak 2003 yılında doğduk. Bugün ilk özel FON Üniversitesi olarak, Avrupa çapında modern yüksek eğitimin referansını oluşturuyoruz. FON Üniversitesi modern dünya eğitim akımlarına uyarak bir bütün kurum oluşturuyor. Yurt içi ve yurt dışı uzman kadro ve personel, modern araç ve eğitim metodlarını kullanarak ismini sağlam temeller üzerine kuruyor. Аmacımız, günlük iş hayatında ve iş ortamında her türlü zorlukla başa çıkacak uzman kadro yetiştirebilmek. Aynı zamanda yıllarca FON Üniversitesi bir marka adı olan geleneği geliştirerek, kalitemizi kanıtlayıp gençlerimizde güven kazandırmak.

Bilgiler
Kuruluş yılı 2003
İnternet sitesi http://www.fon.edu.mk/?ln=tr
Öğrenci sayısı 0
Personel sayısı 0
Adres Adresa: ул. Киро Глигоров б.б. 1000 Скопје Tel.02 244 55 55 Faks 02 244 55 50 E-mail: [email protected] E-mail yükseklisans: [email protected]

Fon Üniversitesi ders notları burada. Ders notlarını WORD PDF olarak indirebilirsin.

Dersleri Kurtaran Adam’a hoş geldin ey öğrenci! Muazzam veri tabanımızla Fon Üniversitesi ders notları emrine amade! Öğrencilere açık online paylaşım hizmetimizin avantajlarından yararlan ve Fon Üniversitesi’nin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fakültesi,Dedektifler ve Güvenlik Fakültesi,Hukuk Fakültesi,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Mimarlık Fakültesi,Siyasi Bilimler ve Diplomasi Fakültesi,Spor Yönetim Bilimleri Fakültesi,Tasarım ve Multimedya Fakültesi,Yabancı Diller Yüksekokulu gibi birçok konu başlığının yer aldığı ders notlarını indir. Ayrıca, varsa kendi ders notlarını da temize geç ve bize ışınla (yükle). Böylelikle Fon Üniversitesi ders notlarından para kazanabilirsin.

Fon Üniversitesi Akademik Bölümler

Fon Üniversitesi Dersleri